Değerli Meslektaşlarım,

  Lefke Avrupa Üniversitesi Eğitim Fakültesi tarafından 03-04 Mayıs 2016 tarihleri arasında KKTC – Gazimağusa’da Uluslararası katılımlı olarak düzenlenecek Eğitim Teknolojisinde Yeni Eğilimler Konferansı’na (2nd International Conference on New Trends in Educational Technology) sizleri davet etmekten onur duyuyoruz.

  Konferansımızın ana teması “Mobil Öğrenme ve Mobil Teknolojiler” olarak belirlenmiştir. Konferansta belirlenen alt temalar kapsamında sunulacak bildirilerin ve çağrılı konuşmacıların yanı sıra alanda tanınmış kişilerle genç akademisyen ve lisansüstü öğrencilerin alandaki gelişmeleri tartışacakları oturumlar düzenlenecektir. Bu bağlamda konferansın, akademisyenler, öğretmenler ve öğrenciler arasındaki bilgi ve tecrübenin paylaşılmasında ve bilimsel çalışma yapan genç akademisyenlerin araştırma problemlerinin şekillendirilmesinde önemli katkılar sağlayacağına inanıyoruz.

  Birçok sosyal etkinliğin de gerçekleştirileceği konferansımızda, sizleri aramızda görmek dileğiyle, sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.  INTET2016 Düzenleme Komitesi adına

  Prof.Dr.Oğuz Serin
  Lefke Avrupa Üniversitesi, Eğitim Fakültesi Dekanı  INTET2016 is Powered by European University of Lefke

   Duyurular

 

Bildiri Özetleri Gönderimi :
28 Nisan 2016

 


 

Kayıt süreci devam etmektedir